“Зупиніть війну”: Стівен Кінг написав послання росіянам, закликавши  світ захистити жителів України

14:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Популярний американський письменник Стівен Кінг, якого знають як “короля жахів”, знову присвятив пост Україні. Він звернувся до росіян, назвавши кровопролитну війну “безглуздою”. Також знаменитість підкреслив – Путіну давно настав час піти у відставку, щоб увесь світ зітхнув з полегшенням.

Про це пише видання OBOZREVATEL.

Нову публікацію на підтримку українського народу зірка розмістив в Twitter. Письменник підтримує нашу країну з перших днів повномасштабного вторгнення, жорстко висловлюючись про країну-агресора

“Заради Бога, Росія, зупинимо цю безглузду війну в Україні. Припиніть бомбити беззбройних мирних жителів. Путін повинен піти у відставку”, – заявив Стівен Кінг. Він неодноразово висміював кремлівського диктатора, захоплювався ЗСУ, фотографувався в одязі з написом “Ukraine” та робив пожертвування.

Під твітом американця виникла дискусія. Українці дякують за підтримку селебріті, а інші фанати з усього світу обговорюють президента РФ, залишаючи свої думки щодо його “панування”. Вони переконані – президент Росії уявив себе царем і не має наміру відступати.

“Тирани ніколи не йшли у відставку добровільно. Їх треба скинути”, “Він ніколи не зробить цього, це не буде мати сенсу”, “Цей хлопець – головний винуватець усіх цих звірств, що творяться в Україні! Я сподіваюся, що всі учасники понесуть покарання”, “Путін вважає себе царем, а не наступником”, “Путін не в собі, українська армія сильніша, ніж він думав”, – стверджують фанати “короля жахів”.

Як раніше розповідав OBOZREVATEL, Стівен Кінг звернувся до Росії від імені всього світу, наказавши країні-терористу забиратися з України. Також напередодні нового 2023 року зірка поділився своєю найзаповітнішою мрією. Він хоче, щоб муки нашого народу закінчились і весь світ святкував перемогу України.