Золоті обручки – ювелірна класика

10:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Золото використовується для виготовлення ювелірних прикрас здавна. Воно символізує вічність, бо по-перше, прикраси з золота завжди в моді, по-друге, сам метал асоціюється з вічною цінністю.

Не дивно, що золоті обручки вважаються класикою ювелірного жанру і як стверджують експерти УкрЗолото, є самими популярними серед молодят.

Розкішні і лаконічні

Мануфактури пропонують безліч рішень на тему золотих обручок. Чим відрізняються запропоновані моделі? По-перше використовуються різні сплави голда. В результаті є можливість придбати обручки золоті в таких відтінках як:

  • Червоний;
  • Жовтий;
  • Білий.

Також в своїх серіях ювеліри пропонують моделі виконані з поєднанням різних сплавів. Вигляд мають такі золоті обручки неперевершений.

По-друге, обручки з золота мають різну форму. Довгий час молодята обирали між «американками» і «європейками», тобто обручками опуклої і плоскої форми. Сучасні споживачі мають більший вибір, бо додалися ажурні моделі, варіації а-ля корона, персні у вигляді ланцюжка і навіть звичайної гайки. Правда гайка не така вже і звичайна, бо вона з золота високої проби, ще й може бути прикрашена діамантами. До речі про декор.

Обручки з золота доступні у монохромі (коли використовується тільки метал). При цьому майстри використовують діамантове гранування для декору чи написів. Дуже популярними є клятва у вірності або побажання довгих щасливих спільних років. Текст наноситься на обручку як на її зовнішній бік так і внутрішній.

Якщо тотал голд ви вважаєте дуже академічним, для вас обручки з коштовними камінцями. А чому ні. Головне, щоб прикраси були парними, тобто мали однаковий дизайн і декор і відрізнялися тільки розмірами. Хоча і тут вже існують варіанти. Тобто обручка нареченої може буде зовсім не схожа на обручку нареченого. Навіть складно візуально визначити що це прикраси однієї пари молодят. Але такі смаки… такі тренди… Добре що майстри золотих справ реагують на ці виклики сучасності і пропонують різні варіації.

Колекції відрізняються також і по ціні. І це третій параметр, який відрізняє запропоновані золоті обручки. Доступні серії преміальні, в середньому сегменті і «економ» рішення. Скептики скажуть, що економити на придбанні обручок не варто. Можливо, але ситуації бувають різні і добре що навіть при обмеженому бюджеті у молодять є можливість підібрати стильні прикраси. Хоча обручки складно назвати прикрасами – це скоріше символ, маст хев елемент весілля. Обмін обручками – то традиція, яка існує у всіх країнах. Недаремно кажуть що якщо на різні прикраси існує мода в залежності від країни, то обручки актуальні будь-де і будь-коли. Особливо популярними є золоті обручки і експерти UkrZoloto це підтверджують.