Зброя з нового пакета США вже в ФРН і Польщі – CNN

10:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Те, що значна частка зброї з нового пакета США для України перебуває на складах у ФРН і Польщі, має значно прискорити його передачу Україні, пише CNN. Reuters зазначає, що вартість пакета становитиме мільярд доларів.

Призначене для України озброєння з нового пакета допомоги США вже розміщене на складах Німеччини та Польщі, що прискорить його постачання Києву після схвалення відповідного нормативного акту Сенатом. Про це в вівторок, 23 квітня, повідомила американська телевізійна служба новини CNN з посиланням на неназване джерело, знайоме з перебігом процесу надання військової допомоги Україні.

Неназваний співрозмовник журналістів повідомив, зокрема, що саме артилерійські снаряди будуть одними з перших доставлені в Україну.

Тим часом інформагенція Reuters повідомила цього ж дня з посиланням на двох неназваних американських посадовців, що Сполучені Штати готують пакет військової допомоги для України на суму 1 мільярд доларів.

За даними співрозмовників агенції, пакет допомоги міститиме транспортні засоби, зенітно-ракетні комплекси Stinger, додаткові боєприпаси для високомобільних артилерійських ракетних систем, артилерійські боєприпаси калібру 155 міліметрів, боєприпаси до протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) TOW і Javelin та інше озброєння, яке можна негайно застосувати на полі бою.