Захід «Неймовірна Миколаївщина»: погашення марок, майстер-класи, презентація буклетів, ярмарок сувенірної продукції

19:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вже цієї суботи відбудеться підсумковий захід «Неймовірна Миколаївщина». Це буде завершення і підбиття підсумків І етапу регіонального проєкту «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє».
25 травня (сб 11:00-13:00) Що на вас чекає?
🌀Миколаївські майстрині проведуть цікаві майстер-класи: Леся Сайковська – з виготовлення листівок у техніці таврійського розпису «Синьоока Таврійка», Анна Сальник – з розпису медових пряників «На хвилі» та Любов Паранюк – з кольорової графіки «Квітковий арт».
🌀Церемонія погашення марок та конвертів від «Укрпошти» із зображеннями, відзнятими в межах проєкту.
🌀Презентація розроблених у межах проєкту буклетів з цікавими та захопливими локаціями Миколаївщини, а також її історичними і сучасними відомими постатями.
🌀Ярмарок майстрів міста із сувенірною продукцією, яку ви зможете придбати як для себе, так і на подарунок.
🌀А ще – відзнака і нагородження установ, які брали активну участь у реалізації І етапу регіонального проєкту «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє».
Проєкт «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє» реалізується ГО «Центр навчання та освіти дорослих “Південь”» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та у партнерстві з управлінням з питань туризму та курортів Миколаївської ОВА, Агенцією розвитку Миколаєва, Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм, Миколаївським музеєм суднобудування і флоту та ТРК «МАРТ».
У разі оголошення повітряної тривоги захід буде тимчасово призупинено, а учасники та гості – скеровані в найближче укриття.