Трамп пригрозив згорнути подальшу допомогу Україні “ще до того, як зайде у Білий дім”

10:48

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Експрезидент США Дональд Трамп розкритикував масштаби підтримки України, при цьому перекрутивши факти, та заявив, що у разі перемоги одразу “вирішить питання” з цим.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це Трамп заявив на передвиборчому заході у Детройті, організованому ініціативою Turning Point USA, фрагменти якого опублікували користувачі X (Twitter).

У своєму виступі Трамп розкритикував допомогу Україні, запити якої “ніколи не припиняються”.

“Зеленський, можливо, найкращий агент з продажів серед усіх політиків, які будь-коли жили. Щоразу як він приїздить у нашу країну, він їде звідси з 60 мільярдами доларів”, – заявив експрезидент.

Трамп продовжив, що йому “подобається Зеленський” через те, як він вчинив під час скандалу, що спричинив першу спробу імпічменту Трампа, і після того знову повторив першу тезу.

“Щойно, чотири дні тому, він поїхав з 60 мільярдами. Він приїжджає додому і оголошує що йому треба ще 60 мільярдів. І це ніколи не припиняється, ніколи не припиняється. Я вирішу питання з цим ще до того, як зайду у Білий дім як президент. Ще будучи обраним президентом, я вирішу питання з цим”,  – заявив Дональд Трамп.