Від початку повномасштабної війни миколаївські вибухотехніки поліції знешкодили майже 12 тисяч російських снарядів

20:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Під час повномасштабної війни миколаївські фахівці знешкодили майже 12 тисяч російських снарядів.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції Миколаївської області.

Розмінування та перевірка деокупованих територій, пошук, виявлення озброєння ворога після атак, транспортування та знешкодження боєприпасів — різноманітних мін, ручних гранат та вибухових елементів, перевірка повідомлень про замінування — усе це неповний перелік службових завдань фахівців ВТС.

Керівник управління вибухотехнічної служби ГУ Нацполіції Миколаївської області Анатолій Чечельницький говорить, що у 2024 році спеціалісти виявили понад три тисячі боєприпасів та вилучили близько 300 кілограмів вибухівки.

“Боєприпаси, які заборонено переносити, наприклад, гранати, які не розірвалися, одразу знищуємо”, — додає керівник ВТС.

Однією з перших деокупованих місцин, де працювали сапери, стали околиці Снігурівки. Там правоохоронці щоденно знешкоджували в житлових будинках чи в господарчих спорудах небезпечні предмети, розповіли у відомстві.

“Цьогоріч довелося поліцейським працювати і на висоті 55 метрів, що еквівалентно 18-поверховому будинку. Демонтували з гвинта вітряка уламки і бойову частину ворожого БпЛА, який після влучання залишився всередині електрогенеруючої підстанції і не здетонував”, — йдеться в повідомленні поліції.