Миколаївській вчений Володимир Подгуренко завітав до бібліотеки з книжковими дарунками

14:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Нещодавно до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького завітав Володимир Подгуренко. Ім’я вченого добре відоме колу фахівців технічних галузей країни. Він конструктор й газотурбініст, кандидат технічних наук, доктор філософії в технічних науках, заслужений винахідник України, Почесний енергетик України, академік Академії технологічних наук України, багаторічний керівник одного з перших на Миколаївщині підприємств вітроенергетики, автор багатьох наукових книг та статей, публіцист.
В. Подгуренко є учнем наукової школи доктора технічних наук, професора Ю.С. Крючкова.
Володимир Сергійович – добрий друг та партнер бібліотеки. Нас об’єднує понад 15 років співпраці. В бібліотеці неодноразово презентувались книги, автором і співавтором яких є В. Подгуренко. Він є учасником багатьох бібліотечних подій, зокрема книжкових виставок, конференцій, семінарів, круглих столів. Багато зусиль Володимир Сергійович присвятив популяризації творчості Ю.С. Крючкова.
До бібліотеки вчений завітав з книжковими дарунками зі своєї приватної бібліотеки. Це наукові видання різних років випуску, зокрема підготовлені вченими НУК ім. адм. Макарова. Дарунки цінні для нашої бібліотеки також іменними підписами та автографами провідних науковців Миколаєва та України.
Щиро дякуємо за дарунки, Володимиру Сергійовичу! Бажаємо плідного творчого довголіття невтомному миколаївському вченому!