За співпраці Миколаївської міської ради та USAID наше місто отримало генератори та екскаватор

13:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Миколаївською міською радою, департаментом житлового-комунального господарства і USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ), місто отримало генератори і екскаватор. Про це повідомляють в департаменті.

“Дизельні генератори потужністю від 5 до 6,5 кВт — незалежні джерела живлення, які допоможуть уникнути небажаних значних перерв у роботі теплотехнічного обладнання на об’єктах комунальних підприємств у разі пошкоджень тепломереж міста внаслідок обстрілів російськими військовими або інших аварійних ситуацій.

Нині комунальні підприємства Миколаєва роблять все можливе, аби забезпечити безперебійне постачання тепла і гарячої води всім категоріям споживачів у цей найскладніший опалювальний сезон з часів незалежності України.

Висловлюємо щиру подяку Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та USAID Проєкту енергетичної безпеки за чітке розуміння потреб, моделювання та хеджування потенційних ризиків у теплоенергетиці міста, якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної допомоги на всіх етапах — від заявки на надання технічної допомоги до її безпосереднього отримання”.