Виявлено американське медіа, яке цілеспрямовано розганяє фейк про “втому від України”

10:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ленд-лиз, США, Украина, новости, оружие, конфликт, война, Россия, сенаторы, Ленд-ліз ,США, Україна, новини, зброя, конфлікт, війна, Росія, сенатори

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко на ресурсі “Інформаційний спротив” опублікував власні спостереження про американське видання Politico і розповідав, чому не варто йому довіряти.

Червень 2021 року, Politico публікує про припинення надання Україні військової допомоги. Джейн Псакі спростовує, але Politico не вибачається і не видаляє брехливу статтю.

Липень 2021 року Politico повідомляє про те, що Вашингтон тисне на Київ за критику “Північного потоку-2”. Радник Держдепу Дерек Шолле офіційно спростував опубліковану в Politico інформацію, але видання не вибачилося за публікацію фейку і не видалило брехливу статтю.

У червні 2022 року Politico публікує матеріал про те, що США обговорює з росією припинення війни в Україні з урахуванням поступки низки українських територій! Цікаво те, що такий висновок Politico зробило виходячи із зустрічі російського посла в США Анатолія Антонова з екс-послом США в Афганістані Залмаєм Халілзадом та Дмитром Саймсом, керівником “Центру національних інтересів”, який володіє виданням The National Interest.

Якщо хтось не в курсі, то нагадаю, що The National Interest у США це як NewsONE або Страна.UA в Україні – абсолютно проросійський майданчик, що мнить себе “експертним”. Це видання регулярно публікує проросійські матеріали, а також інтегрує в англомовне середовище наративи російської пропаганди.

У серпні 2022 року Politico опублікувало матеріал про те, що міжнародні партнери втомилися від України (який знайомий наратив, наче дивлюся NewsONE) і зменшують підтримку України, хоча в серпні Україна отримала на той момент найбільший пакет військової допомоги!

Це лише кілька прикладів того, наскільки брехливе і продажне видання Politico, що публікує регулярно маніпулятивного характеру матеріали, що практично завжди підігрують російській пропаганді.