Ворог обстрілює Миколаївщину. Є загибли.

8:50

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаївська ОВА оприлюднила поточну інформацію щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 27 серпня.

🔹 м. Миколаїв:

Вчора, 26 серпня, по Миколаєву ворог випустив два реактивних снаряди з системи залпового вогню «Смерч». Влучання були по відкритих територіях за містом. Постраждалих та руйнувань немає.

27 серпня, орієнтовно о 04:30, місто знову зазнало обстрілів. Відомо про влучання на околицях міста. Попередньо без жертв та постраждалих. Детальна інформація уточнюється.

🔹Миколаївський район:

Вчора, 26 серпня, о 13:47 зафіксовані ворожі обстріли смт Первомайське Первомайської громади. Одна людина загинула. Пошкоджено господарські споруди приватного підприємства та гаражі.

Також, 26 серпня, о 17:30 в смт. Первомайське внаслідок обстрілу виникла пожежа квартири в житловому будинку. Постраждалих немає.

🔹Баштанський район:

Тривають обстріли Широківської громади. Орієнтовно о 17:00, 26 серпня, були обстріли за межами с. Червона Долина. Вночі, 27 серпня, близько 04:00 та 05:00 обстрілів зазнало с. Широке. Влучання були в сільгоспбудівлі домогосподарства та городи. Також орієнтовно з 04:00 по 05:00 були обстріли за межами с. Поляна. Постраждалих немає.

Під постійним вогнем залишається Березнегуватська громада. Так, орієнтовно о 14:00 обстрілів зазнало смт Березнегувате. Один із боєприпасів влучив у двір приватного домоволодіння. В результаті цього вибуховою хвилею знищено житловий будинок. Поранення отримала жінка, яка на той момент знаходилася в будівлі. Також пошкоджень та руйнувань зазнали інші будинки.

🔹У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.