ВООЗ оголосила, що “бачить кінець” пандемії

15:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

ВОЗ, новости, пандемия, Клюге, сценарий, прогноз, коронавирус,
Спеціальний посланець Всесвітньої організації охорони здоров’я з боротьби з пандемією COVID-19 доктор Девід Набарро заявив, що щонайменше впродовж наступних трьох місяців у світі триватиме складна ситуація у зв’язку з коронавірусом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Essex Live.

«Я побоююся, що ми рухаємося через марафон, але нині немає реального способу сказати, що ми вже у кінці. Ми бачимо кінець, але нас там ще немає», – сказав Набарро.

Він додав, що складна ситуація у світі у зв’язку з коронавірусом триватиме ще щонайменше впродовж наступних трьох місяців.

«Поведінка цього вірусу (COVID-19 – ред.) полягає в тому, що він накопичується, а потім різко зростає, а потім знову спадає, а потім знову зростає. І так приблизно кожні три-чотири місяці», – зазначив Набарро.

За його словами, можна відновити економіку в багатьох країнах, але владі потрібно добре планувати політику, коли відбуваються коронавірусні сплески.

Як повідомляв Укрінформ, у світі, станом на ранок 10 січня, кількість хворих на COVID-19 становить 307 892 951 особу. При цьому 259 581 783 особи одужали, 5 506 037 пацієнтів померли.