Волонтери в Миколаєві розпочали безкоштовну роздачу одягу: хто може отримати

17:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Одежда, секонд-хенд, гуманитарная помощь, переселенцы
У середу, 16 травня, в будинку, розташованому на Великій Морській, 71 волонтери громадської організації «Моноліт» розпочали безкоштовну роздачу одягу.
Про це повідомляє «Новини-N».

Для відвідувачів речового хаба представлений широкий вибір якісних чоловічих, жіночих та дитячих речей.

Волонтерка Наталія Циталовська розповіла:

– Тут ми цілком спонтанно організували штаб із видачі одягу. ГО «Моноліт» раніше спеціалізувалася лише на допомозі сім’ям з дітьми до 3-х років – памперси, харчування. Потім вийшло так, що кілька разів благодійні організації передали нам одяг, накопичилася певна кількість, і ми думали, що з ним робити. Вирішили, що можемо бути корисними і в цьому напрямку. Ми не знали, що це буде так складно і затратно за часом. Коли інші організації дізналися, що ми створюємо штаб із видачі одягу, то речі почали приходити ще. Нам доводилося це все перебирати, передивлятися, сортувати. Залишали тут одяг, необхідний переселенцям та дітям.
Волонтери зазначили, що до них може прийти кожен, кому необхідний одяг, але видається лише 5 речей на одну особу з періодичністю раз на місяць. У випадку, якщо, наприклад, приходить мати двох дітей, то за наявності свідоцтва про народження вона зможе взяти речі і на себе, і на дітей.