Відбулась підсумкова колегія управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА за 2022-2023 роки

8:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У п‘ятницю, 23 лютого, під головуванням заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрія Гранатурова, очільника Миколаївської обласної ради Антона Табунщика та начальника управління охорони здоров’я ОВА Максима Безносенка відбулась колегія управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА за підсумками діяльності 2022-2023 років.
На початку заходу Юрій Гранатуров подякував представникам закладів охорони здоров‘я Миколаївщини за їх безперебійну працю та стійкість у воєнний час, за збереження спроможності своїх закладів та віддану працю колективів. «Попереду на нас чекає ще багато життєвих випробувань, але я впевнений, що ми зможемо їх з гідністю пройти», – додав він.
Під час засідання учасники обговорили питання сталості галузі охорони здоров’я у воєнний час, особливості кадрових змін та контрактування НСЗУ закладів охорони здоров’я у 2024 році. Крім того, проаналізували окремі показники роботи галузі охорони здоров’я за 2022-2023 роки та опрацювали план розвитку на 2024 рік.
Доповідачами виступили начальник УОЗ ОВА Максим Безносенко та його заступник Ірина Ткаченко, завідувач сектору управління персоналом управління охорони здоров’я ОВА Віта Тюлюкіна та в. о. директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Денис Чорний.
За словами Максима Безносенка основними напрямками розвитку медичної галузі Миколаївщини у 2024 році стане впровадження у мережі медичних закладів проєкту «Палата героїв» та створення розгалуженої системи реабілітації в умовах війни та після перемоги.
«Ще одним надважливим напрямком в нашій роботі на 2024 рік є формування ефективної системи підтримки психічного здоров‘я в межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?». Насамперед це стосується внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та членів їх сімей, членів сімей загиблих, дітей тощо», – зазначив начальник УОЗ ОВА.
Зі своєї сторони Денис Чорний наголосив, що пріоритетними напрямками в роботі НСЗУ на 2024 рік є забезпечення доступу пацієнтів до отримання безоплатних медичних послуг та Програма медичних гарантій на 2024 рік, яка, в першу чергу, забезпечує надання пацієнтам якісної медичної допомоги за основним напрямком, незалежно від їх фінансової спроможності, стану здоров‘я та місця перебування.
За підсумками проведеної колегії було прийнято ряд важливих рішень, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я регіону у 2024 році.