«Вечорка» запрошує у друзі!

17:08

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Колонка редактора

 Ви тримаєте в руках перший в цьому році друкований номер газети «Вечірній Миколаїв». Насправді це 4590-й номер любимої миколаївцями газети, яка виходить починаючи з 1990 року. З недавнього часу колектив редакції довірив мені очолити «Вечорку». Незважаючи на всі виклики, які постали перед виданням, та труднощі випуску друкованої версії у воєнний час, сподіваючись виключно на підтримку колективу редакції та наших читачів, – погодилася на такий крок.

Мене звуть Івашко Олена Миколаївна, в журналістиці – понад 22 року, за освітою – вчитель історії та права; магістр державного управління. В різні роки працювала власним кореспондентом таких всеукраїнських видань, як «Урядовий кур’єр» та «Голос України», маю досвід управлінської роботи в органах місцевої виконавчої влади. За результатами 2019 року визнана «Городянином року» в номінації «Засоби масової інформації».

Я ніколи не була головним редактором газети, але прекрасно усвідомлюю відповідальність перед колективом та «Вечоркою», перед нашими читачами, які схвально поставилися до ідеї відновлення випуску друкованої версії. Разом з колективом спробуємо зберегти найкращі традиції та принципи, яких із самого початку створення дотримувалося видання. Це – чесне, неупереджене інформування читачів про життя міста, регіону та країни; використання надійних джерел інформації; висловлювання різних думок; розміщення унікальних авторських матеріалів. Завжди пам’ятатимемо про наших головних редакторів та журналістів, які присвятили «Вечорці» своє життя. Володимир Смирнов, Володимир Пучков, Олександр Кремко, Станіслав Козлов…

Сподіваємося, що наші читачі схвально приймуть одностайне рішення редакційного колективу про повний перехід на рідну українську мову. «Вечорка» буде змінюватися, і це – абсолютно логічний, сучасний процес. Ми будемо відкривати нові рубрики, піднімати нові теми, запрошувати нових авторів, долучати до роботи молодь. Ми точно не будемо дуже «зручними» для влади. Але критикуватимемо конструктивно. Багато чого зміниться, багато чого є в наших планах.

Але ніколи не зміниться наше величезне бажання бути корисними Миколаєву та миколаївцями; бути носіями доброго та правдивого слова; сприяти власним інформаційним ресурсом відновленню міста та початку мирного життя.

На жаль, з початком повномасштабного вторгнення редакція газети «Вечірній Миколаїв» зазнала збитків: приміщення було розгромлено; втрачено частину комп’ютерної та іншої техніки, документації, меблів, сейфів. Наразі стикнулися із серйозними фінансовими труднощами: бракує грошей на  зарплату журналістам, верстальнику, бухгалтеру, сплату друкарські послуг, паливо, доставку тиражу. Зараз колектив редакції працює на безкоштовній основі, але щодня наші новини виходять на сайті, у Фейсбуці, Телеграм-каналі.

Ми дуже розраховуємо на благодійну допомогу з боку миколаївців. Нам не соромно просити фінансову дружню підтримку, адже ми точно не підведемо містян, надаючи якісний інформаційний продукт щотижня. Також плануємо відновити передплату на «Вечірній Миколаїв».

Як перерахувати нам благодійні внески? В платежі треба вибрати опцію по реквізитам р/р№UA193052990000026000021703903 ТОВ «Редакція газети «Вечерний Николаев» або на картку 5169332407375347, яка на ім’я Данилова Ігоря Миколайовича.

Запрошуємо ставати нашими друзями, передплатниками, благодійниками, авторами! Віримо, що разом ми продовжимо добрі справи «Вечорки» та зробимо її ще більш цікавою та корисною для миколаївців.

Олена Івашко.

На фото: Фахівчиня Миколаївської типографії Людмила та редакторка Олена Івашко.