“Важко казати про стійкість, коли у росіян є, чим влучати по критичній інфраструктурі” — начальник Миколаївської ОВА

12:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

За останні два дні над Миколаївщиною Сили оборони знищили 20 російських ударних дронів, з них вісім у ніч на 11 квітня. Росіяни намагаються бити по енергетичній інфраструктурі. Аби захищати повітряний простір, миколаївським бійцям потрібні якісні, недорогі засоби протиповітряної оборони.

Про це в етері телемарафону “Єдині новини” розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

“Ми вчора до восьмої перепідключили частину району, а до другої зняли всі обмеження, тобто електрику відновили в повному об’ємі. Але ми до цього готувалися з осені, в тому числі з бізнесом, з альтернативними джерелами енергетики”, — говорить Віталій Кім.

Зі слів очільника, аби убезпечити інфраструктуру від атак, українські військові нарощують засоби для ураження російських дронів.

Роботу, яка була по пасивній безпеці виконували майже рік, тобто воно дієве. Але ми розуміємо, що воно дієво з певним відсотком, тобто залежить більшість від наших Сил оборони і наявності ППО. Нам потрібне якісне, недороге ППО для того, щоб ми могли прям стабільно захищати.

Регіон виробляє багато електрики через те, що працює атомна станція, яка живить всю Україну, каже Віталій Кім.

“Ми будемо, так само як кожен регіон, мати електрику, якщо буде мати стійкість вся система. У нашому випадку ситуація трохи краще з точки зору енергетичної незалежності та безпеки. Але в цілому загрози існують”, — додав посадовець.