В зоопарку продовжують розпис “Дідової хати” у техниці “Таврійка”

15:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

“Наш проект «Таврійка» на Дідовій хаті у Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення Nikolaev zoo – у розпалі, – про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці відомий миколаївський громадський діяч Тетяна Чичкалюк.
” Таврійський розпис – сонячна і найлегка, бо наповнена морем любов, душа морського Півдня.
Розпис – наука, традиції, школа, а тому усе має відповідати кольору і візерункам, які знайдено і описано на нашому страждальному Кінбурні.
Засновниця школи таврійського розпису Любовь Паранюк завітала днями до майстрів. Кожна порада, кожне зауваження з подальшими вказівками як можна краще втілять нашу мрію – бачити «Таврійку» на одному з найвідвідуваніших місць легендарного Миколаєва.
Спостерігайте, долучайтеся, пишайтеся. Пишемо нову світлу історію Південної України разом. На прозорих ультрамаринових хвильках вже тішаться дельфіни, рибки, крабики, згадаємо про кожного мешканця Кінбурна, переможемо і повернемо їх до наших берегів”.
– Поки хлопці Дмитрий Слепуха, Dmitriy Voloshin продовжують роботу, ми продовжуємо збір коштів на оздоблення “Дідовоі хатинки”. Хто хоче та може – долучайтесь, і невдовзі будемо всі разом радіти цьому будиночку, у новому та гарному таврійському вбранні, – говорить Тетяна Чичкалюк.