Урочисто погасили марку, присвячену Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України

19:33

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

З нагоди річниці з дня визволення острова Зміїний від російських окупантів в Миколаєві відбулося спецпогашення другого поштового випуску серії “Слава силам оборони і безпеки України!”, присвяченого Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України.

Наклад поштової марки – 1 075 000 примірників. Автор поштового випуску – заслужений художник України Олександр Охапкін.

Участь у спецпогашенні взяли директор Миколаївської філії АТ “Укрпошта” Єгор Косоруков, директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчий, громадський діяч Тетяна Чичкалюк та НОКТУА (з латинської – сова), адже саме Сова є символом Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

  • Інтригу, щодо членів коміссіі – підписантів ми чесно тримали до самого початку погашення поштової марки «ГУР». Тим більше було здивування присутніх, коли на стойці з’явилась клітка з совою вухатою. «Підписант» поводилась чемно, бо навкруги люди, вже закохані у неї. Саме сова розташована на емблемі нашого ГУР, а на емблемі розвідки русні – кожан… ну, ви зрозуміли, – розповіла Тетяна Чичкалюк. – Сьогоднішня подія по-миколаівські добра, креативна. Ми ще раз розповіли про наш дивовижний Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення та сприяли збору коштів для наших ЗСУ.

Погашення марки спеціальним штемпелем “Перший день” також відбулося в місті Києві. Цього ж дня спецпогашення пройшли у всіх регіонах нашої країни. Штемпелі АР Крим та міста Севастополя прикріплені до Києва.  На заході були присутні очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов та директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Зазначається, що поштовий випуск є благодійним. Кошти від продажу нової марки підуть на придбання морського дрону, який захистить українців від російських ракет, запущених з ворожих кораблів.