Упродовж року в Миколаєві видали понад 180 тис. продовольчих наборів

16:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

За минулий рік у Миколаєві пільговим категоріям громадян видали понад 180 тис. продовольчих наборів, з них 32 тис. – внутрішньо переміщеним особам, – повідомила пресслужба міськради з посиланням на заступника міського голови Анатолія Петрова.

“До Миколаєва надходила продовольча гуманітарна допомога, яку рішенням виконавчого комітету передавали на районні відділення міського терцентру соціального обслуговування. Там вже формувалися набори, які роздавали населенню відповідно до категорій. Це пенсіонери 70+, люди з інвалідністю 1 та 2 групи, малозабезпечені громадяни. Через адміністрації районів, службу у справах дітей та за підтримки організації СОС Дитячі Містечка допомогу отримували багатодітні родини. Міський центр соціальних служб разом з ЮНІСЕФ працював із родинами з дітьми”, – розповів посадовець в ефірі ТРК “МАРТ”.

Зараз у Миколаєві працює Всесвітня продовольча програма ООН, також містянам допомагають чотири громадських організації. У тому числі – благодійний фонд “Щедрик”, що упродовж місяця надає до терцентрів біля 5 тис. продуктових наборів для незахищених верств населення. Щоб отримати допомогу, необхідно звернутися до територіального центру соціального обслуговування та заповнити електронну форму.