Україну чекає наплив іноземців, зростання цін на нерухомість і новий лідер: астролог передбачила, яким буде 2023 рік

12:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Українці пережили важкий рік, але багатьох цікавить – що ж чекає на нас наступного, 2023? Астролог Олена Максимова відповіла виданню Gazeta.ua на питання про майбутнє та попередила, що розслаблятися не варто.

Олена Максимова переконана, що увага всього світу перейде з України на інші країни, тому що Китай захоче розв’язати війну проти Тайваню. Однак наступного року наша нація об’єднатиметься, а кордони відновлюватимуться, заявила вона.

Зима буде нелегкою, проте українці зможуть пережити її, як повідомила астролог. Проблеми з електроенергією вирішуватимуться, а бізнес продовжить працювати.

“Вона буде складною, але люди знайдуть спосіб зігріти власні сім’ї і поділитися теплом і світлом з сусідами. Для тих, хто пережив 1990-ті, немає нічого неможливого. вдасться. Електрики будуть вражати винахідливістю, зможуть відновлювати світло в найкоротші терміни. Підприємці запасуться пальним і генераторами, креативитимуть і підбадьорюватимуть клієнтів. Світ вважатиме нашу націю безсмертною”, – сказала вона.

Навесні з’явиться новий лідер, який діятиме спільно з президентом, а потім навіть становитиме гідну конкуренцію на виборах. Кошти, які отримуватиме країна, підуть на оновлення енергетичної галузі.

“Восени увійдемо у серйозну фінансову кризу. Українці не чекатимуть подачки від влади. Почнуть відновлюватися самостійно. Вони їздитимуть на заробітки, але в інших країнах не залишаться”, – розповіла астролог.

Також Україну відвідає велика кількість туристів, які захочуть залишитись, тому ціни на нерухомість злетять вгору. Інвестори для українського аграрного сектору теж знайдуться, але загалом урожай буде не надто багатим.

“Аграрії намагатимуться обхитрити погоду, але буде сиро і холодно. Погода нагадуватиме британську, з великою кількістю дощу та туману. Весна буде ранньою. До середини травня потрібно встигнути все посадити. Далі погодні умови завадять роботі аграріїв”, – повідомила Максимова.