Український артист Андрій Данилко продав на аукціоні унікальний автомобіль. Кошти підуть на створення центру реабілітації та протезування

10:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Український артист Андрій Данилко продав на аукціоні унікальний автомобіль Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску. Машина належала Фредді Мерк’юрі.

Про це повідомили на сторінці ультрасучасного центру реабілітації постраждалих від війни для дорослих та дітей “Superhumans” у Facebook.

Аукціон Sotheby’s пройшов 5 листопада у Лондоні. Машину придбали за 250 тисяч фунтів стерлінгів (284 тисячі доларів, або 11 мільйонів гривень).

Усі кошти Данилко передасть для створення сучасного центру реабілітації та протезування в Україні.

“Неймовірна сума, дуже щедрий донешнш, суттєва підтримка для нашої клініки, і – суттєвий внесок у віру у світлих людей. Ми вдячні Андрію Данилку неймовірну кількість разів. Тепер, завдяки йому, в наших стінах битиметься частина енергії легендарної Queen”, – йдеться у повідомленні.

Чим унікальний автомобіль? Автомобіль Rolls-Royce Silver Shadow – 1974 випуску. Зазначається, що саме на цьому авто фронтмен культової групи Queen Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя.

Важливо, що вперше аукціонний будинок не братиме свій відсоток, як це зазвичай буває, а всі 100% коштів, виручених за авто, перерахують на благодійну мету.