Українські астрономи розповіли про НЛО над Київщиною – вони швидші за балістичну ракету

23:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Працівники Головної астрономічної обсерваторії України, що розташована у Києві, опублікували звіт про непізнані небесні явища над Україною.  Про це повідомляє LIGA.Tech.

Використовуючи спеціально відкалібровані камери на двох метеостанціях у Києві й у селі Винарівка за 120 км від столиці, українські астрономи спостерігали десятки рухомих обʼєктів, які “не можна визначити як природні явища”.

Дослідники розділили свої спостереження НЛО на дві категорії  – це “космічні” та “фантомні” обʼєкти. Космічні – це світлові обʼєкти, яскравіші за небо, їм дають імена птахів – “стриж”, “сокіл”, “орел”. “Фантомні” – темні, “повністю чорні” обʼєкти завширшки 3-12 метрів. Вони можуть рухатися зі швидкістю до 53 000 км/год. Для порівняння, міжконтинентальна балістична ракета може розвивати швидкість до 24 000 км/год.

Українські науковці зосередилися на дослідженні методів і розрахунків, що використали для виявлення обʼєктів. Ймовірно, деякі НЛО, описані у звіті, можуть бути повʼязані з іноземними військовими технологіями. Згідно зі звітом Управління директора національної розвідки США (ODNI) за 2021 рік, принаймні деякі НЛО можуть бути технологіями, розгорнутими Китаєм або Росією.