Україна вперше посіла найвище місце у загальнокомандному заліку та здобула рекордну кількість медалей на XX Зимових Дефлімпійських іграх

21:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

16 березня президент Володимир Зеленський провів зустріч із спортсменами національної дефлімпійської збірної команди України, яка здобула 19 медалей на ХХ зимових Дефлімпійських іграх у турецькому місті Ерзурумі. Ігри відбувалися з 2 по 12 березня.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Офіс Президента.

Як повідомили, Глава держави нагородив переможців та призерів змагань, завдяки яким Україна вперше посіла найвище місце у загальнокомандному заліку та здобула рекордну кількість медалей.

Зеленський зазначив, що для нього честь відзначатиме сьогодні українських спортсменів.

На ХХ зимових Дефлімпійських іграх збірна команда України у складі 36 спортсменів отримала:

10 золотих,
5 срібних,
4 бронзові медалі.
Це 8 нагород більше, аніж на попередніх іграх.

Так, збірна України вперше стала світовим лідером у загальнокомандному заліку за кількістю золотих нагород. В особистій першості українські спортсмени вибороли 11 медалей (6 золотих, 3 срібні та 2 бронзові), у командній першості — 8 медалей (4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові).