Україна не піде на капітуляцію в обмін на світло: в ОП звернулися до Заходу

11:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Михаил Подоляк

Україна й далі буде переконувати західних союзників у необхідності швидшого надання озброєння, яке б захистило від російського тероризму. Бо ж наша країна не піде на капітуляцію в обмін на світло.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на радника голови ОП Михайла Подоляка.

“Коли ведемо переговори, коли розмовляємо з кимось на різних майданчиках, ми говоримо: “Знаєте, ви все одно нам це дасте, у будь-якому разі. Бо ви не зможете дивитися, як люди “геноцидять” інших людей. У такій кількості й так демонстративно. Ви все одно передасте нам ракети ATACMS, ви все одно передасте нам бронетехніку: Leopard чи Abrams – будь-яку бронетехніку”, – зазначив Подоляк.

За його словами, українська сторона пояснює необхідність швидшого постачання озброєнь і партнери це розуміють, але “ще не можуть перейти через цей ключовий страх – страх війни як такої, ми наче в різних просторах перебуваємо”.

“Тому що не можна програти війну. І ми не будемо відмовлятися від війни заради капітуляції в обмін на світло. Ви будете нам передавати системи ПРО в будь-якому разі, тому що треба захистити небо. Щоб ми зменшили кількість цих фото, які ви маєте побачити – вбитих людей у 21 столітті, тому що вони вдома перебували в мирному місті Києві чи мирному місті Вінниці”, – підсумував Подоляк.