У Росії “проговорилися”, навіщо їхня армія знищує українські міста

9:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російська окупаційна армія спеціально руйнує українські міста в ході повномасштабної війни, розв’язаної 24 лютого. У цьому зізнався політик з РФ, член партії “За правду” Олександр Казаков, який раніше працював у Донецьку куратором екс-ватажка “ДНР” Захарченка. На його заяву звернув увагу журналіст Денис Казанський у своєму відеоблозі.

Про це повідомляє УНІАН.

Козаков навіть не став заперечувати руйнівні дії окупантів в Україні та знищення ними населених пунктів, де живуть мирні люди.

“В силу того, що наща армія антифашистська – вона ламає, проходячи, не тільки державні, а й соціальні інститути. Вона просто ламає все. Тому що все, що там було, від муніципалітетів до шкіл, ясел, включаючи музичні та спортивні, це все пронизане духом бандерівщини… За собою російська армія залишає голий степ, незважаючи на те, що там є міста і люди”, – заявив він.

У цьому контексті Казанський згадав одну з численних цинічних заяв диктатора Путіна, в якій той обіцяв “не кидати Донбас незважаючи ні на що”.

“Ну що ж, непогана допомога Донбасу. Його жителям, думаю, особливо буде цікаво дізнатися про справжні плани і цілі Росії”, – говорить журналіст.