У Миколаєві військовим вручили сертифікати на придбання житла

11:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Військові Миколаєва та області отримали кошти на придбання житла. 28 грудня в будівлі Миколаївської облдержадміністрації учасникам бойових дій та членам їхніх родин вручили 24 сертифікати.

Житло військовим придбали за рахунок коштів обласного та міського бюджетів (9 сертифікатів) та державного бюджету (15 сертифікатів).

Привітали учасників бойових дій і членів їхніх родин голова Миколаївської ОДА Віталій Кім та секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько.

Як зазначив Віталій Кім, Миколаївщина плідно співпрацює з Міністерством оборони України щодо придбання квартир для військових. Для цього місто й область розробляють спільні програми щодо забезпечення житлом захисників.

Секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько повідомив, що сьогодні місто активно підтримує військових й надалі фінансуватиме програми допомоги бійцям.

“Хочу зазначити, що Миколаїв став першим містом в Україні, де створено управління ветеранів. До задач цього управління входить також наша взаємодія з військовими, піклування про них та створення таких подій й програм, як сьогодні”.

Військових привітав і мер Миколаєва Олександр Сєнкевич на своїй сторінці у соцмережах.

“Вітаю бійців та їхні родини. Підтримка наших військових – це не просто ще один напрям роботи міської влади, а наш обов’язок. У той час, коли вони захищають нашу державу, ми мусимо стати для них надійним тилом”.

Також Олександр Сєнкевич зазначив, що у Миколаєві створено низку програм соціально-професійної та психологічної адаптації військових та членів їхніх родин.

Коштом міського бюджету проводиться оздоровлення учасників АТО/ОСС та членів їхніх родин. Наприклад, цього року на це було спрямовано 2,4 млн грн.

Попитом серед військових користується послуга зубопротезування. Якщо минулого року з бюджету на це спрямували 300 тис. грн, то цього року сума була збільшена втричі.

Також цьогоріч 10 військових та членів їхніх родин отримали одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50 тис. грн для відкриття власної справи.