У Миколаєві відбудеться фотовиставка “Принцип невтручання”, присвячена домашньому насиллю

13:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Проєкт «Принцип невтручання» спрямований привернути увагу до теми домашнього насилля та проблеми свідомої і несвідомої пасивності у її протидії. 

Експозиція містить виставку арт фотографій та інсталяції, присвячених проблемі домашнього насилля.

Виставковий простір поділений на 8 умовних зон, де кожна відповідатиме реальній історії однієї жінки. Вашій увазі представлено 30 фотосвітлин.

Для технічної організації виставки використовуються фотоматеріали, квіти, елементи домашнього побуту

Наталія Щербина – авторка фотопроєкту. Має досвід у фотографії більше 10 років. У творчому здобутку велика кількість колективних та кілька індивідуальних виставок.

Її роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні, Італії, Швейцарії та Франції.  Працює з темами духовності, тілесності.

Підтримати цей проєкт вирішили  відомі музичні виконавці та гурти міста Миколаєва (а їх буде багато). Це говорить про те, що нас у всіх, суспільство, хвилює це питання і мистецький фронт  бореться за те, щоб українська нація зростала здоровою, свідомою, без стереотипів про те, що терпіти насилля – це нормально, це “прояв любові”.

Також на виставці можна буде отримати інформаційний матеріал про центри соціальної допомоги, поспілкуватися з його представниками(-цями).

Організатори запрошують відвідати виставку.

Вхід вільний.

Фотовиставку відбудеться 5 травня о 17.00 у Будинку офіцерів флоту за адресою: вул. Адміральська, 7.