У Миколаєві розробили довідник для переселенців

13:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У Миколаєві для допомоги переселенцям розробили “Довідник ВПО”. Брошура містить контактні телефони муніципальних інституцій та неурядових організацій, що надають безкоштовні соціальні послуги.

Про це повідомили в Агенції розвитку Миколаєва.

Брошуру підготували в рамках проєкту “Зберігаймо спокій та готуймось до зими”, який впровадив “Ресурсний центр громадських ініціатив” в рамках Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні та фінансування уряду Данії.

За словами розробників, довідник допоможе людям, які переїхали в Миколаїв, швидше інтегруватися й адаптуватися до життя в місті.

“Це довідник корисних посилань і контактних телефонів, які знадобляться усім, хто потребує турботи й соціальної, юридичної, психологічної та гуманітарної допомоги”, — розповіли в Агенції розвитку.

Брошура містить QR коди-посилання на міський чат-бот Mykolaiv Help, мапу питної води, форму реєстрації на електронну чергу до Центру надання адміністративних послуг, телефон цілодобового кол-центру міської ради та інші адреси й телефони інформаційних ресурсів різних організацій.

Переглянути та завантажити посібник можна за посиланням.

Першу частину довідників передали в Центр надання адміністративних послуг для подальшого розповсюдження. Також буклети вже доступні у Дитячому просторі на базі дитячого містечка “Казка” та у Центральній міській бібліотеці імені Марка Кропивницького.