У Миколаєві проведуть оцінку цілісності комунального підприємства із водопостачання

14:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Оцінити рівень прозорості та підзвітності, ризики доброчесності та рівень корпоративного управління на КП “Миколаївводоканал”. Із таким проханням до Антикорупційної ініціативи ЄС звернувся міський голова Олександр Сєнкевич.

“Сьогодні ми комплексно реформуємо роботу комунальних підприємств міста. Модернізуємо матеріально-технічну базу, залучаючи допомогу міжнародних партнерів, покращуємо умови праці, змінюємо алгоритми роботи. “Миколаївводоканал” є критично важливим для Миколаєва, адже забезпечує водою усе місто. Під час післявоєнної відбудови це підприємство чекають колосальні зміни. Для того, щоб ефективно його реформувати й підготувати для роботи з міжнародними партнерами, нам необхідна незалежна оцінка його стану”, – пояснює міський голова.

Миколаїв є одним із шести Міст доброчесності, які співпрацюють з Антикорупційною ініціативою ЄС. Організація погодилась здійснити таку роботу й оголосила тендер на проведення Оцінки цілісності комунального підприємства із водопостачання у Миколаєві. Метою завдання є розробка методології оцінки цілісності водопостачання у Миколаєві, проведення такої оцінки та надання практичних рекомендацій щодо виявлених ризиків.

Цілі оцінки доброчесності такі: оцінка прозорості та підзвітності процедур і процесів; оцінка ризиків доброчесності: правових, інституційних, фінансових та інших факторів для виявлення вразливостей у діяльності комунального підприємства; оцінка корпоративного управління; оцінка циклу закупівель.

Детальніше за посиланням:

https://www.udbud.dk/Pages/Tenders/ShowTender?tenderid=75578

Дедлайн: 24 квітня, 18:00.