У Миколаєві перший дзвоник пролунав для учнів «Школи супергероїв»

7:54

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У п‘ятницю, 1 вересня, з нагоди відзначення Дня знань перший дзвоник пролунав для учнів «Школи супергероїв», яка діє в Миколаївській обласній дитячій лікарні. У такій школі в медичному закладі навчаються діти, які вимушені проходити лікування в стаціонарі.

В онлайн-форматі з початком навчального року дітлахів привітала заступниця міністра освіти і науки України з питань дошкілля та виконувачка обов‘язків директора ДУ «Школа супергероїв» Євгенія Смірнова.

Також під час онлайн-зустрічі маленькі пацієнти, тримаючи в руках дзвоники, голосно та впевнено сповістили про готовність до плідної праці, яка триватиме майже рік.

По завершенні спілкування на дітей очікувала розважально-ігрова програма за участі аніматорів, яка передбачала ігри, розваги та просто весело проведений час, що своєю чергою дав змогу маленьким супергероям забути про всі недуги.

Пацієнтів, які не змогли долучитися до активностей на свіжому повітрі, організатори заходу привітали маленькими подарунками.

На свято завітали й головний лікар Олександр Пліткін, завідувачка освітнього центру ДУ «Школа супергероїв» Миколаївської обласної дитячої лікарні Надія Руденко, вчитель історії Ірина Селіванова-Зеркаль та інші представники медичного закладу для того, щоб привітати дітлахів та побажати їм сил й наснаги.

«У цей святковий день хочу висловити безмежну вдячність начальнику Миколаївської обласної військової адміністрації Віталію Кіму та його заступнику Олександру Трайтлі, департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА, Миколаївській обласній раді та Головному лікарю Олександру Пліткіну за допомогу в організації та створені освітнього осередку у Миколаївській обласній клінічній лікарні», – зазначила Надія Руденко.

Нагадаємо, «Школа супергероїв» – це мережа безоплатних шкіл, що забезпечує освітою дошкільнят і учнів, які перебувають на стаціонарному лікуванні або яким надається реабілітаційна допомога в закладах охорони здоров’я. Заснована така школа Кабінетом Міністрів України завдяки підтримці Офісу Президента України та першої леді України Олени Зеленської.

Матеріал надано Миколаївською ОВА.