У Миколаєві представники «Європейської Солідарності» вийшли с заявою для ЗМІ

17:12

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

европейская солидарность, николаев, порошенко, киселева, брифинг

Сьогодні, 13 січня, у Миколаївській міськраді відбувся брифінг депутатів політичної партії «Європейська Солідарність», які зібралися підтримати 5-го президента України Петра Порошенка.

У заяві представників політичної партії йдеться про те, що «в умовах стрімкого зростання концентрації військ агресора на кордонах України, кризовій ситуації у Національній поліції, енергетичної та фінансової кризи влада замість того, щоб об’єднати українське суспільство для протистояння зовнішнім загрозам, переслідує опозицію і патріотів, чим розпалює внутрішнє протистояння».

европейская солидарность, николаев, порошенко, киселева, брифинг

Як наголосила депутат міськради Олена Кисельова, мета цієї заяви – захист демократії в Україні, а також спроба зберегти національну єдність, яка потрібна для протистояння широкомасштабній агресії з боку сусідньої держави.

  • Наразі йдеться не про захист Петра Порошенко, а про захист демократії в Україні, — підкреслила депутатка. — Атака на пятого президента — це лише частина загальної картини системного переслідування українських патріотів з боку нинішньої влади та чинного президента.

— Переслідування патріотів та опозиції — також частина плану з побудови в Україні авторитарного режиму на зразок Білорусі та Росії, — додав депутат міськради Сергій Танасов. — Україна – не Росія, і якщо Олексія Навального заарештували в аеропорту просто на паспортному контролі, то спроба зробити щось подібне з Петром Порошенком викличе негайну реакцію тисяч людей.

Депутат Миколаївської облради від партії «Європейська Солідарність» Вікторія Москаленко закликала всіх висловити свою позицію 17 січня, у день приїзду Петра Порошенка, та взяти участь у всеукраїнській акції на його підтримку.