У Києві у вівторок, 7 березня, почалась церемонія прощання з героями-розвідниками, які робили “бавовну” Бєлгороду та Брянську. Юрій “Святоша” Горовець, Максим “Непийпиво” Михайлов, Тарас “Тарасій” Карпюк та Богдан “Аполлон” Ляговий віддали свої життя за незалежність України.
Про це повідомили в соціальних мережах. Воїни загинули 26 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання, пише “Обозреватель”.
Так, у столиці почалась церемонія прощання з героями-розвідниками Юрієм “Святошею” Горовцем, Максимом “Непийпивом” Михайловим, Тарасом “Тарасієм” Карпюком та Богданом “Аполлоном” Ляговим. Об 11:30 в Михайлівському Золотоверхому соборі, куди привезли для відспівування загиблих героїв, зібрались рідні, близькі та товариші воїнів.
Після панахиди труни з тілами загиблих захисників України привезли на Майдан Незалежності та встановили біля монументу, де з воїнами змогли попрощатись рідні, близькі, побратими та кияни.
Варто зазначити, що українські захисники загинули 26 грудня на кордоні між Україною та Брянською областю РФ. Воїни, за плечима у яких чимало ризикованих операцій, загинули, так і не давшись до рук загарбникам.
Юрій “Святоша” Горовець, націоналіст, християнин, актор, мандрівник, ветеран, був успішним диверсантом. З початком війни з Росією на Донбасі Юрій одразу подався на фронт. Воював у Іловайську 2014 року, боронив Маріуполь. Саме він, запевняють ті, хто знав Юрія, керував українською групою, яка заходила на ворожу територію.
Максим “Непийпиво” Михайлов був в українському національному русі давно – задовго до Революції Гідності й початку війни з Росією.
Тарас “Тарасій” Карпюк – теж націоналіст. Коли Росія розпочала агресію проти України на Донбасі, він пішов на фронт одним із перших. Карпюк вижив під час бійні в Іловайську в серпні 2014 року.
Богдан “Аполлон” Лягов був наймолодшим, але одним із найвідчайдушніших воїнів групи. Богданові було всього 19 років.