У Києві – хвиля “Омікрона”: київрада попросила роботодавців відправити співробітників на віддалення

12:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

карантин, новости, Николаев, Николаевщина, проверки, нарушения, коронавирус, COVID-19, ОГА

Через стрімке поширення коронавірусної інфекції та збільшення кількості хворих Київрада рекомендує роботодавцям по можливості перевести працівників на віддалену роботу. Про це йдеться у повідомленні Київської міської державної ради у Facebook 21 січня.

В Україні розпочалася нова хвиля епідемії коронавірусу, і в Києві також зростає кількість інфікованих. Зменшити поширення нового штаму “Омікрон” можливо суворим дотриманням карантинних заходів, оскільки він відрізняється високою заразністю.

“Знизити ризик інфікування можна лише дотримуючись основних санітарних правил: дотримання масочного режиму, дистанції та гігієни рук (часте миття та обробка дезінфектором). Крім того, місто радить роботодавцям по можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи”, – сказано в повідомленні КМДА.

Якщо це неможливо, Київрада рекомендує провітрювати приміщення якнайчастіше, стежити за дотриманням масочного режиму та соціальної дистанції, а у разі появи перших симптомів застуди – залишатися вдома.

Як повідомляли Українські Новини, в Україні зафіксовано спалах коронавірусу, оскільки кількість нових випадків перевищила 20 тисяч на добу.

У Міністерстві охорони здоров’я заявили про сплеск коронавірусу. Епіцентр спалаху стали західні регіони країни.

При цьому під кінець 2021 року коронавірус зі смертності обігнав рак і посів друге місце з причин смерті в Україні.