У ГУР пояснили заяви про наближення контрнаступу ЗСУ: треба заплутати супротивника

15:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов пояснив заяви про наближення контрнаступу Збройних сил України. За його словами, так Україна хоче заплутати й дезорієнтувати противника.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю проєкту “Різні люди”. Відповідне відео опубліковане в YouTube.

“Противника ми точно дезорієнтували. Зараз і згодом усі побачать, куди приведуть ті засоби введення в оману, які застосовувалися. Це вже відбувається і відбувалось, і поки все не завершиться, я так думаю, вони взагалі не зрозуміють, що відбувалось”, – сказав Буданов.

При цьому він визнав, що частково відбувається і дезорієнтація українців. Але, як наголосив очільник ГУР, треба розуміти, що у цій ситуації важливіше заплутати противника, ніж ризикнути тим, що “хтось в Україні не зовсім правильно це зрозуміє”.

Варто зазначити, що росіяни повним ходом готуються до оборони на випадок контрнаступу Збройних сил України. На півдні нашої країни ворог уже зібрав 150 тисяч військових.

Водночас на тимчасово окупованих територіях України зростають панічні настрої серед російських загарбників та місцевих зрадників. Через це багато колаборантів втікають на територію держави-терориста РФ.