У Чернігові родина відсудила у комунальників 16 тис. грн за моральну шкоду від відключення гарячої води

15:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Где в Николаеве не будет воды, новости, Николаевводоканал ,ГКП, водоснабжение, ремонт, Николаев

Деснянський районний суд Чернігова ухвалив рішення стягнути з “Облтеплокомуненерго” 16 тис. грн у якості моральної компенсації. Гроші отримають мешканці квартири, якою комунальники відключили гарячу воду.

Про це йдеться у рішенні суду № 750/935/23, яке є у розпорядженні OBOZREVATEL. Так, згідно з матеріалами справи, чотири особи, які зареєстровані у квартирі, звернулися до суду з проханням заплатити їм по 5 тис. грн (у сумі 20 тис. грн) як компенсацію за відключення гарячої води. Заборгованості у них не було, проте комунальники все одно відключили гарячу воду всьому будинку, зокрема й позивачам.

“Заборгованість у позивачів перед відповідачем за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води відсутня. 20 травня 2021 року Акціонерне товариство “Облтеплокомуненерго” припинило надання послуги з централізованого постачання гарячої води… Відповідно до пункту 1 Договору виконавець зобов’язаний своєчасно надавати потреби відповідної якості послуги з централізованого опалення, підігріву холодної води”, – йдеться у матеріалах.

Суд зайняв бік позивачів та зобов’язав “Облтеплокомуненерго” заплатити кожному позивачу по 4 тис. грн (у сумі 16 тис. грн). Це на 4 тис. грн менше, ніж просили позивачі. У матеріалах йдеться, що позивачі були змушені “внести корективи у своє повсякденне життя і докладати зусиль для його влаштування”, що завдало душевних страждань.