Температурні гойдалки. Синоптики розповіли, якою буде погода у перший місяць зими на Миколаївщині

7:41

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Середньомісячна температура у грудні на території Миколаївської області прогнозується на рівні 0…+4. Проте в окремі дні можливі денні температури до дев’яти тепла та ночі з морозами понад мінус десять. Великих опадів не очікується.

Про це розповіла черговий синоптик Миколаївського гідрометеорологічного центру Уляна Трубіцина, повідомляє Суспільне.

Перша декада грудня почнеться своєрідними температурними гойдалками. Холод принесе антициклон.

“Оскільки небо прикрите хмарами, другого та третього грудня сильного вихолоджування не буде. Але вже з третього числа почнеться поступове зниження температури. Вночі прогнозують до від 2 до 7 градусів морозу. Вдень від 3 морозу до 0 °C”, – сказала синоптик.

Найпрохолодніші дні першої декади – це 4 і 5 грудня, каже Уляна Трубіцина, по області встановляться цілодобові мінусові температури.

За прогнозом, із дев’ятого грудня розпочнеться підвищення температури.

“Оскільки активізується циклонічна діяльність з півдня та південного заходу, в день повітря прогріватиметься до 9 градусів, але вночі залишатиметься невеликий мінус, приблизно -3…+2 °C”, – розповіла Уляна Трубіцина.

Однак таке потепління буде недовгим і зміниться на морозну погоду.

“З 12 числа очікуємо зниження температури. Повинен прийти обвальний холод із півночі. У середині місяця мороз може бути понад мінус десять”, – сказала синоптик.

У тому й цей холод буде недовгим, розповіла Уляна Трубіцина, і в останню декаду температури наблизяться до нульових позначок.

“Середньомісячна температура в грудні для Миколаївської області становить 0…-1 градус. У 2022 році за довгостроковим прогнозом 0…+4, тобто на чотири градуси вище за норму. Цілком можливо, що Новий рік зустрічатимемо при плюсових відмітках” , – Розповіла Уляна Трубіцина.

Як розповіла синоптик, у грудні на Миколаївщині опади будуть різні.

“Опади прогнозують на рівні норми, яка для Миколаївської області у грудні становить 34 міліметри. Залежно від температури ми побачимо і сніг, і дощ, і дощ зі снігом”, – сказала Уляна Трубіцина.