Суд відправив ексдепутата Єнтіна під нічний домашній арешт у справі про розкрадання благодійної допомоги

13:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Колишній депутат Миколаївської міської ради та власник компанії з постачання бутельованої води під брендом «H2O» Владислав Єнтін перебуває під нічним домашнім арештом як підозрюваний по справі щодо розкрадання бочок для зберігання води вартістю приблизно 800 тисяч гривень.

Про обрання міри запобіжного заходу для Владислава Єнтина у Facebook повідомив співробітник КП «Миколаївська обласна варта», громадський активіст Дмитро Рябченко, пишуть “НикВести”.

«Шедевральний Центральний найжорсткіший суд виніс найнелюдяніший запобіжний захід – нічний домашній арешт без жодної застави, хоча б мізерної. Хоча з тими статтями мала б бути нехила сума застави і явно не нічне обмеження. Чекаємо, що після війни усе виправиться, хоча, може, Владислав покаявся та усвідомив», – написав співробітник муніципальної служби охорони правопорядку.

За даними НикВести від джерел в органах прокуратури слідство підозрює Владислава Єнтіна у привласнення 31 ємностей для зберігання питної води об’ємом 5 тисяч літрів та 12 по 1 тисячі літрів. Дані бочки були отримані від благодійної організації для допомоги мешканцям Миколаєва. Їх вартість оцінена у 800 тисяч гривень. Провадження ведеться за статтями «Шахрайство в особливо великих розмірах» (частина 4 статті 190 ККУ) та «Використання гуманітарної допомоги у значному розмірі з метою отримання прибутку під час воєнного стану» (стаття 201-2 ККУ).

Владислава Єнтіна підозрюють зокрема в тому, що він встановив ці бочки у кіосках компанії з постачання води під брендом «H2O», яка отримувала за це прибуток.

Виходячи із повідомлень у соціальних мережах, сам Владислав Єнтін вважає себе невинним.

«Це чергове випробування за добро та благодійсність. І з Божою допомогою треба його перетерпіти», – написав Владислав Єнтін.