02.12.2022 21:37

США та НАТО розглядають превентивний удар по Росії у випадку ядерної загрози

10:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Украина НАТО, новости, Германия, посол, Мельник, ядерный статус, оружие, ядерное, боеголовки, РФ, война, оборона,

У Північному морі тривають ядерні навчання сил НАТО. США із країнами НАТО та з усіма країнами групи ядерного планування відпрацьовують можливе нанесення ядерного удару Росією.

Про це 24 каналу розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник запасу ЗСУ Роман Світан. Він також зазначив, що у відповідь на російські залякування, ці країни можуть застосувати удар на випередження, звісно – не ядерний.

Після того, як буде зафіксований факт, що Росія переміщує ядерну зброю – вдарять так, що росіяни більше не зможуть зібрати ядерний заряд,
– каже Світан.

За словами фахівця, навіть не стільки мова про Україну, вже мовитиметься про неможливість застосування ядерної зброї по території Європи.

Путін 21 вересня пригрозив світу ядерною зброєю. Він сказав, що Росія використає усі наявні засоби для “свого захисту”. У своїй “промові” глава Кремля наголосив, що не блефує.

Президент Володимир Зеленський заявив, що погрози ядерною зброєю від очільника Кремля Владіміра Путіна не є чимось новим. Але, за словами українського лідера, не можна відкидати ризики.

На ймовірні дії Росії мають реагувати інші ядерні держави, щоб продовжувати стримувати Москву від агресивних намірів. Так вважає радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк.

На пресконференції в ООН Сєргєй Лавров став погрожувати “ядерною доктриною”. Він заявив, що всі російські закони й доктрини, включно з ядерною, поширюватимуться і на “приєднані” через псевдореферендуми території України.