Спілка художників Миколаївщини отримала допомогу

22:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Після великого ракетного удару по Миколаєву дуже постраждала будівля Миколаївського будинку художників. І це вже вдруге за рік війни. На допомогу митцям прийшли небайдужі миколаївці. 

“Друзі! Хочемо подякувати усім Вам, – не байдужим до мистецтва та шанувальникам творчості миколаївських митців. Перед усім – дякуєм Тамілі Бугаєнко, Олені Буберенко, Тарасу Креміню, Володимиру Топчему, Одеським художникам та всім-всім – хто відгукнувся та підтримав словом, порадою, хоч невеликими – але фінансами.

Велика вдячність начальнику  міського управління культури Юрию Любарову – він єдиний з міського керівництва, хто подзвонив і реально допоміг. Дякуючи йому, у нас появилося небагато, але 10 аркушів фанери ОСБ – були дуже вчасн… їх, правда, на все далеко не хватило, але і на цьому дякуємо. Трошки фанерою, старими дверима, балконними Б/Ушними віконними рамами, пластиком, планшетами… дирки закрили у виставковому залі.
Правда, ще маємо близько 20 вибитих вікон у майстернях по Інженерній, з часом і їх закриємо. Дуже чекаємо на поліцію, щоб задокументувати нашу біду від рашистів… обіцяють. Знаємо, що зайняті, багато приватного сектору постраждало… МИ ТРИМАЄМОСЬ!” – зазначено на сторінці Фейсбуку Спілки художників Миколаївщини.
На фото – наше одне вціліле віконце незламності.