Скільки м’яса з’їдає тигр та як працюють ветеринари: миколаївців запрошують за лаштунки зоопарку

20:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Містян запрошуємо на нетворкінгову зустріч «ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку», під час якої вирушимо у захоплюючу мандрівку внутрішнім життям найкращого зоопарку України, а ще зазирнемо за лаштунки процесу приготування кормів для тварин й роботи ветеринарів!
КОЛИ? 26 лютого (понеділок), о 10:00
ДЕ? Миколаївський зоопарк (площа Миколи Леонтовича, 1)
ВХІД: вільний за умови попередньої реєстрації https://bit.ly/PROsho009
Зверніть увагу, що для участі потрібно також отримати підтвердження від організаторів, що прийде на вашу електронну пошту.
Під час зустрічі Миколаївський зоопарк покаже невідомі сторони своєї роботи, яку не бачать звичайні відвідувачі: від приготування їжі, розвозу кормів, процесу годування і прибирання вольєрів тварин до роботи ветеринарної служби. А ще у зоопарку є цілий музей!
Ви дізнаєтесь про життя закладу під час війни та плани на майбутнє. Скільки м’яса з’їдає тигр? Як складається меню для тварин? Чи легко доглядати і піклуватися про мешканців зоопарку? Й загалом отримаєте велику порцію цікавої та пізнавальної інформації про диких звірів. Та приємно проведете час на свіжому повітрі.
Кенгуру та страуси, сурікати та альпаки, леви і тигри, пуми та леопарди, видри й мари чекають на вас! Буде що розповісти і що показати!
Захід проходить в межах проєкту «ПРОщо Миколаїв: перезавантаження», який реалізує Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Вокс Україна і Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.