“Щоб те падло здохло”: тисячі жителів Маріуполя вийшли на мітинг після заяв Путіна

21:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

тисячі жителів Маріуполя, мітинг, новини, Україна, РФ, війна, агресія РФ, Маріуполь, тысячи жителей Мариуполя, митинг, новости, Украина, РФ, война, агрессия РФ, Мариуполь

У вівторок, 22 лютого, тисячі жителів Маріуполя вийшли на мітинг у центрі міста після заяв Володимира Путіна. Вони тримали українські прапори та співали гімн. Відповідні фото та відео з’явилися у соцмережах, пише «Апостроф».

Люди в руках мали українські прапори та плакати з написами. Так, юнак тримав плакат із написом: «Загадаю о 22:22 22.02.2022, щоб та падла здохла», маючи на увазі Володимира Путіна.

Також на відео потрапив великий плакат із закресленим хрест-навхрест російським прапором та написом: «Росія – країна агресор!». Автомобілісти, які проїжджали повз, подавали звукові сигнали на підтримку цієї тези.

Активісти, що зібралися на майдані, заспівали український гімн.

Нагадаємо, сьогодні Володимир Путін заявив про свої вимоги щодо України. У тому числі – визнання т.зв. референдуму в Криму та Севастополі, який нібито відбувся у 2014 році, та відмова від територіальних претензій щодо цих територій. Також Путін вимагає від України відмовитися від вступу до НАТО і провести демілітаризацію.