СБУ розпочинає контрдиверсійні навчання на Миколаївщині та просить стежити за підозрілими особами

16:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

СБУ контрдиверсійні навчання, новини, Україна, Миколаїв, навчання, війна, новини, СБУ, СБУ контрдиверсионные учения, новости, Украина, Николаев, учения, война, новости, СБУ,

З 15 лютого координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Миколаївській області розпочинає багатоетапні контрдиверсійні навчання, повідомляє прес-служба управління СБУ у Миколаївській області.

Навчання триватимуть до початку березня по всій території Миколаївської області із зосередженням особливої ​​уваги на її прикордонних районах. Метою є удосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади регіону, посилення захищеності його об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання умовних диверсійних груп.

СБУ просить громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, а також мати із собою документи, що засвідчують особу. Навчання пройде в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння.

Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів. Все пройде в рамках законодавства та з дотриманням прав та свобод людини, повідомили у прес-службі УСБУ у Миколаївській області.

СБУ закликає громадян бути пильними.

Якщо в поле вашого зору потрапили особи, які виявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади та управління, використовуючи при цьому засоби відео- та фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо негайно повідомляти про них по телефону «гарячої лінії» Управління СБ України у Миколаївській області (0512) 49-03-22.

Інформацію можна надіслати на поштову скриньку usbu_myk@ssu.gov.ua.

Дякуємо кожному громадянину за розуміння необхідності проведення таких тренувань та відповідальне ставлення до безпеки – власної та державної!