«Росія — вже повністю відступаюча армія». Політолог назвав найбільший страх Путіна

16:57

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Принудительная мобилизация, рф, ордло, днр, лнр, российская армия

Політолог Микола Давидюк в інтерв’ю Радіо NV назвав найбільший страх російського диктатора Володимира Путіна.

«Росія втратила динаміку. Росія — вже повністю відступаюча армія по всій території України. Найбільша загроза — ми зараз дуже легко можемо стріляти по території Росії. Зрозуміло, що ми це не підтверджуємо і це прекрасно. Але Росія не має гарантій, що Україна не піде на Росію. І ось це для Путіна найбільший страх», — сказав Давидюк в ефірі Радіо NV.

Він зазначив, що населення Росії вже зрозуміло, що Путін порушив внутрішній суспільний договір, привівши війну на їхню територію та втягнувши росіян у цю війну, «хоча обіцяв тільки по телевізору».

«І ця внутрішня образа і ненависть почала існувати 2023 року. Досі ми цього не відчували, не бачили, навіть соціології на це не було. А зараз про Макіївку вже, про Краматорськ, про фейки скаржаться», — нагадав політолог.

Удару по будівлі ПТУ в Макіївці, де перебували мобілізовані ЗС РФ, було завдано новорічної ночі, безпосередньо під час виступу очільника кремлівського режиму Володимира Путіна. За наявними даними, через детонацію боєприпасів, що зберігалися там, кількість ліквідованих загарбників обчислюється сотнями, що підтвердив навіть колишній ватажок терористів «ДНР» Ігор Гіркін.

8 січня у міноборони РФ заявили про нібито загибель 600 українських захисників у Краматорську, назвавши це «операцією відплати» за знищення російських окупантів у Макіївці. Однак у брехню міноборони РФ про «помсту» за удар по розташуванню з мобілізованими у тимчасово окупавоній Макіївці не повірили навіть у прокремлівських Telegram-каналах.

Крім того, журналісти Reuters побували за адресами гуртожитків, зазначених у повідомленні РФ, і з’ясували, що отримані пошкодження будівель виявилися незначними, а слідів ракетних ударів там взагалі не було. «Не було очевидних ознак того, що там жили солдати, а також жодних тіл або слідів крові», — зазначили представники ЗМІ.

У свою чергу так звані «воєнкори» РФ припустили, що частину українських військових могли госпіталізувати після їхнього ознайомлення з мареннями спікера російського міноборони Ігоря Конашенкова. «Брехливі доповіді, звіти, що підмальовуються на кожному рівні, безглузді рапорти та безкарність для осіб, які здійснюють цю діяльність, вже давно стало постійним супутником поточних подій», — нарікали пропагандисти.