Росія має ресурси вести війну ще близько двох років

20:21

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Якщо говорити про інерційний сценарій, тобто такий, коли зберігатиметься нинішня інтенсивність бойових дій, то наявних ресурсів у росіян вистачить на ведення конвенційної війни у 2023-му та, можливо, у 2024-му році, — сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Черняк.

Згідно з інформацією, отриманою від представника військової розвідки, держава-агресор, яка є союзником Росії, має достатні ресурси для продовження війни ще близько двох років за збереження нинішньої інтенсивності бойових дій. Однак, якщо завдати більшого санкційного тиску, то критичні труднощі для цієї держави настануть раніше. Представник розвідки також наголосив, що наразі окупанти намагаються пробитися до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Українські сили, у свою чергу, проводять ефективні контрзаходи, які завдають максимальних втрат для окупантів. Представник розвідки додав, що російська армія виявилася нездатною вести стратегічні наступальні операції.

Анонсований пропагандою протягом кількох місяців так званий „великий наступ“ обернувся для Росії „пшиком“ — вони не отримали жодного значущого результату, — зазначив Черняк.