Російські війська не мають на Кінбурнському півострові підтримки — пресцентр ОК “Південь”

12:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сили оборони України уразили пункт боєпостачання і складування боєприпасів російської армії на Кінбурнському півострові. Протягом трьох днів не було вогневих ударів по Дніпро-Бузькому лиману, по Очаківській та Куцурубській громадах.

Керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони “Південь” Наталія Гуменюк розповіла в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” про ситуацію навколо Кінбурнського півострова.

За словами прес-офіцерки, військові РФ стало ховаються за мирними жителями, переховують підрозділи й місця базування техніки у дворах цивільних, за житловими будинками.

“На лівобережжі ми працюємо над тим, щоб ворог відчував нашу присутність, відчував тиск з нашого боку. Контрбатарейним протистоянням сили оборони намагаються вичищати смугу 20-30 км на лівому березі”, — сказала Наталія Гуменюк.

Робота, яку щоденно виконують Сили оборони України, розповіла Наталія Гуменюк, має результати.

“Обстріли з Кінбурнської коси суттєво поменшали, оскільки ми уразили пункт боєпостачання і складування боєприпасів. Російські війська не мають на півострові потужної підтримки. І навіть пересування суходолом для них ускладнено, оскільки ми намагаємось тримати під вогневим контролем і саме той перешийок, що пов’язує материкову частину лівобережжя з самим півостровом Кінбурнська коса”, — сказала керівниця пресцентру.