«Романтичний джаз і рок при свічках» лунали у День закоханих

21:02

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

14 лютого у концерт-холі «Юність» відбувся, мабуть, найромантичніший концерт року. На честь Дня всіх закоханих Володимир Алексєєв представив свій оригінальний проект «Романтичний джаз і рок при свічках». Про подію розповів журналіст Ігор Єрмолаєв, який супроводив свій текст більш як 100 чудовими світлинами.
1000 загадково мерехтливих свічок у залі! Такого на сцені «Юності», та й у всьому Миколаєві – ще не бачили! Звичайно ж, це додавало чарівності незвичайному концерту, на якому було унікальне поєднання романтичних джазових композицій та авторських аранжувань світових та українських рок-хітів. Глядачі аплодували мелодіям від Louis Armstrong, Frank Sinatra, Nat King Cole, Sade, Nino Katamadze, Adriano Celentano, а також Queen, Sting, Beatles, Scorpions, Nirvana, Rammstein та Metallica! На сцені об’єднали свої таланти понад 20 найкращих музикантів та співаків Миколаєва та України.
Тож День усіх закоханих у концерт-холі «Юність» вдався на славу! Співаки та музиканти на цьому концерті були «в ударі»! Після ніжної стильної музики віртуозів “Performance BIG BAND” багато пар обнялися, взялися за руки – і так просиділи весь концерт! Від потужного виступу солістів «RadioStars» та гітариста Геннадія Гримова зал був просто в шоцi! Приємно здивувала чудова гра на скрипці від піаніста Маняхіна. Сам маестро Алексєєв кілька разів порадував публіку своїм мистецтвом гри на фортепіано. А як витончено працює перкусіоніст Крякунов! Невтомні фотографи на джазових концертах – це взагалі яскравий приклад творчої самовіддачі! Кожен учасник концерту був чудовий, чекаємо на новий концерт “при свічках” 28 березня!