Рішення про зимові канікули кожний окремий навчальний заклад Миколаївщини приймає окремо. Але в більшості з них канікули – з 25 грудня до 8 січня.

8:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Школа. Фото из открытых источников

На Миколаївщині рішення про тривалість та терміни канікул для учнів окремо приймає кожен навчальний заклад залежно від низки обставин. Але в більшості навчальних закладів канікули триватимуть з 25 грудня до 8 січня.

Про це “Суспільному” розповіла директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська.

“Практично по всій Миколаївській області діти йдуть на зимові канікули, починаючи із 25 грудня. Проте кожна школа і кожна громада вирішує це самостійно. У нас є ті, хто відпочиватиме тільки із 29 грудня по 31 грудня, і після того вони починають працювати”, — каже Алла Веліховська.

Поновлення навчання також залежить від дати, з якої діти пішли на канікули.

“Є заклади, в яких заняття були суботами. Є заклади, що вимушено відпочивали понад тиждень на осінніх канікулах. Деякі школи спеціально скоротили осінні канікули з тим, щоб взимку їх збільшити. Є школи, які займаються за звичайним графіком: один тиждень відпочинок восени, два тижні взимку і тиждень буде навесні”, — пояснила чиновниця.

Головне, за словами директорки департаменту освіти і науки, щоб всі канікули протягом року не перевищували 30 календарних днів.