РФ більше не готова до широкомасштабних наступальних дій – ГУР

10:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Принудительная мобилизация, рф, ордло, днр, лнр, российская армия

Російські війська більше не здатні до широкомасштабних наступальних дій і перебувають переважно в обороні, але Москва здатна тримати нинішню швидкість ракетних ударів, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону «Єдині новини».

«Росія перебуває в обороні, коли йдеться про всю лінію фронту, і у них немає ресурсів для повторення широкомасштабних наступальних дій», — наголосив він.

Юсов додав, що увесь цей час російські війська ґрунтовно готувалися до оборони, і це серйозний фактор, який, безумовно, враховує українське командування, готуючись до деокупації українських територій.

Представник ГУР також  зазначив, що інтенсивність ракетних ударів Росії та їх цілі змінилися після завершення зимового періоду, коли метою атак було переважно знищення енергетичної інфраструктури України.

Водночас, за його словами, попри зменшення кількості обстрілів та брак деяких типів ракет, зокрема, «Калібрів», Росія на даний момент все ще здатна витримувати інтенсивність атак.

«Вони активно шукають способи компенсувати та замінити не лише «Шахеди». Зброю шукають по всьому світу. Поки що вони не дуже успішні», – сказав Юсов.

Однак, за оцінками ГУР, у Кремля все ще є значні запаси ракет С-300, які здатні завдавати значних руйнувань.