Режисер Олег Сенцов отримав контузію під час контрнаступу

22:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Український режисер Олег Сенцов, що від початку повномасштабного вторгнення рф захищає Україну, отримав контузію на фронті. Про це він розказав у своєму відеозверненні, розташованому у Facebookу в неділю, 9 липня.

Режисер записав відео лежачи, одразу після закінчення битви за важливий для контрнаступу рубіж. Він також повідомив, що троє бійців дістали осколкових поранень, а він – неважку контузію.

“Навіщо я все це розказую – щоб ви знали, що ми все одно переможемо в цій війні, але щоб ви всі знали ціну, яку ми за неї платимо”, – зазначив український боєць.

У підписі під відео режисер зазначив, що саме відеоповідомлення записав учора, а сьогодні він та троє поранених бійців перебувають у лікарні.

Сенцов додав, що нині йому вже краще.

Сенцов вступив до лав ЗСУ в перші дні після повномасштабного вторгнення рф в Україну. На другий день війни він опублікував селфі в камуфляжі та закликав усіх захищати свою країну. Український режисер брав участь у деокупації півночі Київської області. Після цього воював у Донецькій і Луганській областях.

Чоловік виконує бойові завдання в лавах 204-го київського батальйону територіальної оборони ЗСУ. У червні 2023 року Олегу Сенцову надали звання молодшого лейтенанта.

Нагадаємо, що з травня 2014 року до вересня 2019-го Сенцов перебував у російському полоні. Він був засуджений російським судом до 20 років суворого режиму за надуманими та сфальсифікованими звинуваченнями у так званій справі “кримських терористів”.