П`ять років важливих здобутків: ГО “Молодіжний центр наукової діяльності” відзначив свій перший ювілей

22:44

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

10 травня в Центральній міській бібліотеці  імені М.Л. Кропивницького відбувся урочистий захід з нагоди 5-ї річниці від дня заснування ГО “Молодіжний центр наукової діяльності”.

На нього були запрошені партнери, волонтери, представники, які активно співпрацюють з організацією. На жаль, сьогодні життя кожного українця розірване на дві частини – до війни та під час війни. Саме тому до активної наукової діяльності організації додалася така, не менш важлива і відповідальна місія, як волонтерський рух.

Представники цієї організації долучилися до допомоги військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам та цивільним громадянам прифронтових населених пунктів.

За період повномасштабної війни організація налагодила співпрацю з багатьма авторитетними організаціями всеукраїнського та місцевого рівнів. Представники Центру не забувають займатися науковою діяльністю та розвитком молодіжної політики і правової освіти.

Під час заходу волонтери ГО були відзначені Подяками Миколаївської обласної ради, Подячними листами Миколаївського міського голови та Почесними грамотами Спілки молодих державних службовців України. Кожен присутній  мав змогу поділитися своїми здобутками, історіями, подіями, які відбувались під час співпраці з організацією.