Путін Різдво зустрічав у бункері

15:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Владимир Путін, який на самоті відвідав богослужіння на Різдво у Благовіщенському соборі Кремля, насправді не був на богослужінні цього дня. Відео записали заздалегідь та виклали в інтернет на свято.

Про це пише телеграм-канал “Кремлёвская табакерка”.

“У багатьох наших читачів виникли запитання: чому Путін стояв на службі один, невже заради нього в храм не пустили взагалі більше жодних вірян? Чи всіх спеціально вигнали? Можливо, президент боїться ковида, який вирує в Москві? Відразу два джерела у Кремлі повідомили нам таку інформацію.

Путіна у Москві зараз немає – надто небезпечно поки що у столиці. При цьому щоб приховати факт відсутності президента в Москві, його оточення вирішило створити ілюзію присутності. Приблизно за півтора тижні до Нового року в Благовіщенському соборі було проведено псевдорожню псевдолітургію. У храм пізно ввечері прибув Путін, спеціально привезли священиків, було записано відео нібито святкової служби (запис тривав приблизно півгодини), яке потім виклали на Різдво. Це, до речі, пояснює самотність Володимира Володимировича – не могло бути людей на богослужінні, якого за фактом не було. А президент, до речі, зараз перебуває в одному зі своїх бункерів”.